Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Jagódek Pasowanie na Przedszkolaka w grupie Jagódek

W dniu 24 marca w grupie Jagódek odbyło się uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka. Dzieci z uśmiechem na twarzy recytowały wierszyki, śpiewały piosenki i tańczyły. Po części artystycznej złożyły uroczyste ślubowanie, w którym przyrzekły: zgodnie bawić się , przychodzić do przedszkola każdego dnia z uśmiechem, słuchać Pań, pomagać kolegom, być dzielnym przedszkolakiem. Nastąpnie Pani Dyrektor Beata Karbowniczek za pomocą „czarodziejskiego ołówka dokonała uroczystego „Aktu Pasowania”.

Nie zabrakło też dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka. Był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń. Dla naszych najmłodszych przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech.