Spotkanie z Panią z Biblioteki w gr. Jagódek.Spotkanie z Panią z Biblioteki w gr. Jagódek.

W minionym tygodniu uczyliśmy się o książkach o tym jak powstają, jak należy o nie dbać, gdzie można je kupić, a gdzie wypożyczyć. Dlatego też w środę 10 kwietnia gościliśmy w grupie Jagódek Panią Bożenkę Jałochę-bibliotekarkę z Miejsko Gminnej Biblioteki Publicznej w Busku- Zdroju. Celem spotkania było rozbudzanie zainteresowania literaturą dziecięcą, pobudzanie wyobraźni dzieci i zachęcanie do czytania. A także to, że w kwietniu obchodzimy Dzień Książki. Wszystkie przedszkolaki z ogromnym zaciekawieniem słuchały czytanych książek i zadawały wiele pytań. Dziękujemy serdecznie Pani Bożence za bardzo ciekawe zajęcia i obiecujemy, że następnym razem to my odwiedźmy bibliotekę.