Międzynarodowy Projekt Czytelniczy  Międzynarodowy Projekt Czytelniczy

W czwartek 26 stycznia w ramach akcji: „Najpiękniej czyta moja mama i tata”- mama Amadeusza, pani Magdalena odwiedziła naszą grupę i przeczytała opowiadanie o języczku, który wybrał się na bal karnawałowy. Historia języczka była urozmaicona o ciekawe zabawy i ćwiczenia narządów artykulacyjnych. Pani Magdalena, która na co dzień pracuje jako logopeda, przygotowała także dla dzieci kolorowanki i historyjkę obrazkową do samodzielnego wycięcia oraz ułożenia. Dzieci bardzo uważnie i z wielkim zainteresowaniem wysłuchały opowiadania i chętnie wypowiadały się na jego temat.

Doskonale poradziły sobie także z powierzonymi im zadaniami. Na koniec spotkania Starszaki podziękowały mamie Amadeusza za świetne zajęcia.

Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie i zapraszamy kolejnych chętnych rodziców do udziału w akcji: "Najpiękniej czyta moja mama i mój tata".