Zakończenie roku- gr. Malinki27 czerwca odbyła się wyjątkowa uroczystość dla całej przedszkolnej społeczności- Pożegnanie Starszaków. Dzieci rozpoczęły występ uroczystym polonezem, następnie recytowały wiersze i śpiewały piosenki. Było wiele emocji oraz wzruszeń. Na zakończenie Starszaki otrzymały dyplom, pamiątkowe linijki oraz rożek słodkości.
Pani Dyrektor podziękowała dzieciom za piękne przedstawienie, a Rodzicom za szczególne zaangażowanie w pracę przedszkola.
I choć pożegnania zawsze są trudne, to jesteśmy pewne, że doskonale poradzicie sobie po przekroczeniu szkolnych progów. Jesteśmy z Was bardzo dumne. Życzymy Wam kochane Starszaki- wspaniałych, bezpiecznych wakacji i powodzenia w szkole.

Dyrekcja: Beata Karbowniczek

Wychowawcy: Anna Sakwa- Wolska