Publiczne Przedszkole Nr 1 w Busku-Zdroju poszukuje do zasilenia swoich szeregów nauczyciela rytmiki, gotowego zarazić swoją pasją nasze dzieci (wiek 3-6).

Poszukujemy osoby empatycznej i wszechstronnej muzycznie.

Zapraszamy do złożenia oferty cenowej na realizację zajęć dodatkowych z rytmiki w Publicznym Przedszkolu Nr 1 w Busku-Zdroju. Oferta winna być sporządzona na załączonym druku Formularza ofertowego, stanowiącego załącznik Nr 1 do niniejszego zaproszenia, a cena powinna zawierać wszystkie koszty.

Formularz ofertowy oraz zaparafowany wzór umowy, stanowiący załącznik Nr 2 należy złożyć w nieprzejrzystej , zamkniętej kopercie opatrzonej hasłem :

„Oferta na realizację zajęć dodatkowych z rytmiki” w terminie do 27.01.2023 godz.10.00 w budynku Publicznego Przedszkola Nr 1 w Busku-Zdroju z siedzibą na ul. Srogiego 1

Otwarcie ofert nastąpi 27 stycznia 2023r. o godz. 11:00 Negocjacje cenowe odbędą się 30 stycznia 2023r. w godzinach uzgodnionych z zaproszonymi oferentami.

Umowa zawarta zostanie na okres od 01.02.2023r - 31.12.2023r.

Dokument źródłowy do pobrania [ pdf ].

Załączniki:

• druk formularza ofertowego – załącznik nr 1 [ pdf ] [ odt ].
  • wzór umowy – załącznik nr 2 (do zaparafowania) [ pdf ] [ docx ].